ПрАТ Агрохимцентр +380631145124
Микроудобрения и регуляторы роста.
Качественный товар,от надежного поставщика!

нертус фотосинтез

Період активної вегетації відрізняється підвищеною затребуваність в елементах живлення.
Є 17 елементів живлення котороие вважаються необхідними для росту рослин. Три з них вуглецю, водень і кисень, якими рослини живляться від повітря і води навколо нас, і, як правило, не вважаються як добрива.

З решти 14 елементів, азот, фосфор, калій, кальцій, магній і сірка вважаються макроелементи і мезоелементи. Залізо, марганець, цинк, мідь, бор, молібден, нікель і хлор визнані в якості поживних мікроелементів.

Мікроелементи іноді називають незначними або мікроелементами. Загалом, макроелементи знаходяться в рослинній тканині в концентраціях, що перевищують 0,1 відсотка (1000 частин на мільйон або мг / кг сухої рослинної тканини), в той час як живильні мікроелементи знаходяться в більш низьких концентраціях, аж до менш ніж 1,0 частин на мільйон в рослинах.

Які ролі мікроелементів в рослинах?
Мікроелементи відіграють багато ролей в метаболізмі рослин і зростання. Охоплюючи всі функції мікроелементів виходить за рамки цієї дискусії, але одна з часто повторюваних функцій мікронутрієнтів, щоб служити в якості каталізаторів або коферментів в різних метаболічних реакцій. Деякі з них, в тому числі цинку, служать для захисту рослинних клітин від реактивних молекул кисню і беруть участь в синтезі ауксину. Хлор є істотним елементом для функціонування електронного транспорту і водного розщеплення в процесі фотосинтезу, в той час як залізо має важливе значення для багатьох реакцій окислення / відновлення. Бор має важливе значення для клітинної диференціювання, ділення і подовження, а мідь є ключовим компонентом декількох ферментних комплексів. Марганець і бору мають важливе значення для правильного проростання і зростання пилкових трубок.

Як Мікроелементи Додано в Зростаючий системі?
Найбільш поширеним підходом є додавання поживних мікроелементів до підкладки на стадії попереднього змішування з заливкою. Мікронутрієнтів продуктів добрива, такі як Нертус фотосинтез зазвичай містять залізо, марганець, цинк, мідь, бор і молібден. Хлор рідко недосконалими в рослинах і нікель буде обговорюватися пізніше. Сульфати є найбільш поширеними формами заліза, марганцю, міді і цинку, що використовується в пакетах мікронутрієнтів. Форми сульфат легко розчиняються, а також забезпечують сірку, яку рослина може використовувати. Оксидні форми, також доступні, але вони не розчиняються, що означає, що вони забезпечують вивільнення поживних речовин протягом більш тривалого періоду часу. Карбонат, хлорид, нітрат і оксісульфат форми мікроелементів також доступні. Молібден, як правило, за умови, як натрій або молібдату амонію, в той час як бор забезпечується при використанні борної кислоти або бората натрію.

Хелати розрізняються по своїй "сили зв'язування" і стабільністю в широкому діапазоні значень рН. Загалом, EDDHA є найсильнішим хелатуючим агентом, в той час як цитрат або lignonsulfonates є найслабшими хелатирующими агентами. Загальний хелат EDTA стабільний від рН 4,0 до ~ 6,5, але EDDHA стабільний від рН 4,0 до 9,0. У той час як EDDHA хелати є дуже дорогими, вони були б кращим вибором для додавання до підкладки з рН вище 7,0 через їх стабільності.

Багато повна водорозчинні добрива містять поживні мікроелементи, як частина композиції. Ці продукти, як правило, використовуються в поєднанні зі звичайною практикою зрошення. Для продуктів Everris ™, діапазон заліза в 100 частин на мільйон N розчині знаходиться в діапазоні від 0,25 частин на мільйон Fe до максимуму 0,7 частин на мільйон Fe.

Добрива з мікроелементами такі як Нертус фотосинтез є ефективними в забезпеченні мікроелементами без додавання поправок поживних мікроелементів до рослин.

Яким Вплив рН на доступність мікронутрієнтів?
Безпідставною субстратів не мають буферну ємність польових ґрунтів. Таким чином, зміни рН може відбуватися швидко, особливо в тепличних культур. Загалом, ідеальний діапазон рН для чистий субстратів становить від 5,0 до 6,2, в той час як 6,0 до 6,8, здається, ідеально підходить для більшості польових ґрунтів. Залізо, марганець, мідь, цинк, бор і нікель все зниження розчинності при збільшенні рН. Молібден збільшення розчинності при збільшенні рН.

У міру збільшення рН, катіонообменная здатність органічних субстратів також зростає, таким чином, що зв'язують поживні речовини, які були в розчині. Якщо значення рН підтримують в нормальному діапазоні, вимивання поживних мікроелементів з підкладки мінімальна. При низькому рН, залізо і марганець стають дуже розчинні.

Значення рН підкладки, як правило, залежить від компонентів в підкладці, типу безпідставною і швидкості вапняку, включеного в суміш, тип використовуваних добрив і лужність зрошувальної води. Деякі стверджують, що рН не так важливо, якщо всі поживні мікроелементи доступні і в правильних концентраціях. Це велика, якщо!

Розуміння виробничої системи, ваш внесок, маючи контроль якості на місці і регулярне тестування субстрату рН може врятувати виноградарів багато головного болю і доларів.

Що відбувається, коли рівні мікронутрієнтів занадто високою або занадто низькою?
токсичність мікронутрієнтів виникає, коли поживних речовин є в надлишку. Як правило, це відбувається при низьких значеннях рН, коли залізо або марганець, добре розчинний.

Деякі поживні мікроелементи є антагоністами до інших. Наприклад, високі концентрації марганцю в субстраті може викликати дефіцит заліза.

Токсичність може також статися в результаті застосування мікронутрієнтів в надлишку. Включення суміші мікроелементів в субстрат разом з добриво з контрольованим вивільненням, який містить поживні мікроелементи можуть викликати проблеми. Додавання занадто великої кількості компосту на субстрат може також викликати проблеми.
Другие наши статьи
Який ефект надає гібберелліновая кислота на пророщування насіння пальми?
Який ефект надає гібберелліновая кислота на пророщування насіння пальми?

Зустрічається інформація про те, що замочування насіння пальми в розчині ГК з концентрацією від 10 до 2000 ppm на 1 - 3 дні позначалося дуже позитивно. Однак, оскільки ГК при тривалому замочування може викликати проблеми, я б рекомендував використовувати менші концентрації, приблизно 10 ppm і насіння замочити всього на 1 день. Якщо ж проблеми все ж таки виникли, то рекомендується застосувати бензіламінопурін,
Сера, как основной фактор в обеспечении устойчивых и высоких урожаев!
Сера, как основной фактор в обеспечении устойчивых и высоких урожаев!

 

В течение многих лет ученые и агрономы соответствующих европейских и отечественных хозяйств с интенсивным технологиям в растениеводстве почувствовали положительное влияние серы на урожайность и качественные показатели при выращивании с / х культур.

Если говорить о серу в почве, то она представлена ​​в органической и неорганической форме. В почве содержание данного элемента оп
Збалансованість хімічного складу живих організмів - основна умова їх нормального росту і розвитку. Взаємодія хімічних елементів має таке ж значення для фізіології рослин, як явища дефіциту і токсичності. Взаємодія між хімічними елементами може бути а
Збалансованість хімічного складу живих організмів - основна умова їх нормального росту і розвитку. Взаємодія хімічних елементів має таке ж значення для фізіології рослин, як явища дефіциту і токсичності. Взаємодія між хімічними елементами може бути антагоністичним або синергическим, і його незбалансовані реакції можуть служити причиною хімічних стресів у рослин.

Антагонізм виникає, коли спільне фізіологічна дія одного або більше елементів менше суми дії елементів, узятих окремо, а
Контакты
Украина,
Киевская область
Контактное лицо:Андрей
Тел:+380631145124
Skype:chernyshev.andrii