ПрАТ Агрохимцентр +380631145124
Микроудобрения и регуляторы роста.
Качественный товар,от надежного поставщика!

Розумне господарювання або про мозок, рослини та мікроелементи


Розумне господарювання або про мозок, рослини та мікроелементи
Мабуть, кожен з нас не раз чув міф про те, що людина здатна використовувати свій мозок лише на долі відсотка. Під час повсякденної діяльності ми використовуємо всього 3% від можливостей нашого "бортового" комп'ютера. Якщо ж докласти зусиль, то можна досягти позначки 10-відсоткового використання вродженого потенціалу мозку. Але ж, 90% енергії та здібностей так  і лишаються нерозкритими до кінця життя. Ви тільки уявіть, яке це марнування ресурсів!Це все одно, якби у вас у власності було 100 га поля, а ви продовжували просто садити картоплю на 10 сотках біля будинку.
Напевно,  не один агроном замислювався над тим, як підвищити урожайність культур, а тим самим і максимально розкрити потенціал сорту чи гібриду. Існує маса різних методів та прийомів, але мало хто зосереджується на рослинному організмі. Для того, щоб натренувати мозок, активізувати його діяльність потрібно збалансоване харчування та спеціальні мікроелементи, такі як залізо, цинк, марганець, селен, молібден та багато інших. Збалансовані дози  цих елементів здатні перетворити наш мозок на потужний генератор. Та сама ситуація і з рослиною - мікроелементи здатні збільшити урожайність на 5-40%. А це є досить привабливий результат, якщо врахувати те, що на практиці рослина використовує 30% генетичного потенціалу. Це значить, що вдалий і розумний підбір мікроелементів дозволить отримати максимальний урожай.
Тому, слід чітко розуміти, що для того, щоб отримати максимум від рослини, потрібно максимально задіяти мозок агронома чи фермера.
З чого ж розпочати? На сучасному ринку добрив є достатня кількість торгових марок та брендів, які пропонують різноманітні засоби для підвищення вашого урожаю. Від стимуляторів росту, гуматів, екстрактів мохів, амінокислот, водорослів і до мікродобрив. Саме мікродобрива і є тим важілем, на який необхідно натискати. Але тут також не все просто. Є мікродобрива універсальні, які мають визначений набір мікроелементів для певної культури і не потребують від користувача ніяких додаткових зусиль. Ви знаєте, яка культура росте на полі, купуєте відповідний препарат, вносите - чекаєте результату. Зусиль небагато - результат присутній.
Якщо ж трохи натужити мізки, провести аналіз посівів(навіть не лабораторний,а візуальний), підібрати необхідний набір мікроелементів - результат буде максимальний, адже рослина віддячить вам за те, що ви "нагодували" її правильно.
Раціональність використання ресурсу - це девіз молодої компанії ТОВ "ТД "ГЕРМЕС", яка сьогодні пропонує ринку мікродобрива  НАНІТ,  які і є продуктом для  вашого розуму і досвіду. Лінійка комплексних мікродобрив марки НАНІТ включає в себе 8 препаратів, кожен з яких має своє призначення та особливість.
Мікродобриво НАНІТ MASTER створене для вирішення проблем озимих зернових. Рекомендується також для обробки посівного матеріалу ярих культур. Доцільність проведення передпосівного обробітку мабуть розуміє кожен досвідчений господар. Це найбільш економний з точки зору ресурсів метод насичення рослини мікроелементами. Адже, в силу нестабільних погодніх умов, зміни клімату, майже постійної нестачі вологи, польові культури вже давно не можуть отримати всі необхідні елементи з ґрунту. Мало того, навіть макроелементи внесені під час посіву засвоюються частково. Саме тому, проведення передпосівної обробки насіння препаратом НАНІТ MASTER допоможе активізувати розвиток кореневої системи, як первинної, так і вторинної, тим самим забезпечуючи повноцінне харчування рослині. За результатами дослідів, проведених в Миронівському інституті пшениці ім. В.М. Ремесла, лише передпосівний обробіток насіння озимої пшениці мікродобривом НАНІТ MASTER(без подальших підживлень по вегетації) гарантував приріст урожайності на рівні 14%.
Якщо ж говорити про забезпечення рослин мікроелементами під час вегетації, слід зауважити, що найпоширенішим заходом є листове підживлення, яке поєднують з фунгіцидним чи інсектицидним обробітком.
Перш за все, слід вчасно провести даний обробіток, для того, щоб максимізувати результат. Якщо ви помітили на полі ознаки голодування - макроелементного (фосфорного, калійного чи азотного) чи нестачу мікроелементів(проявляються на молодих листках та точках росту) - це означає, що момент уже частково упущено. В таких випадках необхідна швидка і вірна терапія.
Для цих цілей аптечка марки НАНІТ має препарати з підвищеним вмістом азоту і магнію(НАНІТ TURBO), калію та фосфору в доступній формі(НАНІТ POWER), кремнію(НАНІТ THERMO), сірки, магнію та міді(НАНІТ PREMIUM)  та комплексом амінокислот, фітогормонів, гумінових речовин(НАНІТ ВІО). За допомогою правильного  поєднання цих препаратів, можна не тільки надати екстренну допомогу,а й попередити проблему. Таким чином, випробовуючи різні схеми поєднання мікродобрив НАНІТ на посівах соняшнику(Київська обл.) було досягнено прибавку від 14% до 25%. Використання схеми, яка дала прибавку 14%, в посівах соняшника на Полтавщині стимулювала отримання лише 3% прибавки урожайності. Ці цифри наочно підтверджують необхідність індивідуального підбору необхідних елементів. Особливу увагу слід звернути господарям з Центральної частини України, адже поля тут в основному розміщені на ґрунтових схилах із середнім та високим рівнем ерозії, які мають найвищий коефіцієнт потреби в мікроелементах
Другие наши статьи
Сера, как основной фактор в обеспечении устойчивых и высоких урожаев!
Сера, как основной фактор в обеспечении устойчивых и высоких урожаев!

 

В течение многих лет ученые и агрономы соответствующих европейских и отечественных хозяйств с интенсивным технологиям в растениеводстве почувствовали положительное влияние серы на урожайность и качественные показатели при выращивании с / х культур.

Если говорить о серу в почве, то она представлена ​​в органической и неорганической форме. В почве содержание данного элемента оп
Кукуруза
За вимогливості до водного режиму кукурудза відноситься до мезофитам За вимогливості до водного режиму кукурудза відноситься до мезофитам. На утворення 1 ц сухої речовини вона витрачає від 174 до 406 ц води, тобто менше, ніж овес і ячмінь. Однак при високих урожаїв рослини споживають велику кількість вологи. Кукурудза добре використовує опади другої половини літа і частково осені. Рослини накопичують велику органічну масу навіть у досить посушливих районах, чому сприяє також гарний розвиток коре
Необходимость применения средств индивидуальной защиты при работе с пестицидами и агрохимикатами
Необходимость применения средств индивидуальной защиты при работе с пестицидами и агрохимикатами

 

В сельском хозяйстве применяются большое количество органических, минеральных удобрений и ядохимикатов, которые вносят в землю в жидком, порошкообразном и гранулированном виде. Наибольшую опасность составляют ядохимикаты (инсектициды, фунгициды, зооциды, гербициды, дефолианты -десиканты и др.). По степени воздействия на организм человека вредные вещества делятся н
Контакты
Украина,
Киевская область
Контактное лицо:Андрей
Тел:+380631145124
Skype:chernyshev.andrii