ПрАТ Агрохимцентр +380631145124
Микроудобрения и регуляторы роста.
Качественный товар,от надежного поставщика!

добрива Ярило

Сонячні "добрива Ярило
«Інститут оптимізації агробізнесу» - це українська науково-виробнича компанія, спрямована на розвиток рослинництва в Украіне.
Постоянние дослідження, вдосконалення та модернізація технологічних процесів при тісній співпраці з науковими установами дозволили створити комплекс високоефективних мікродобрив «ЯРИЛО» ТМ.
Основиваясь на науково-виробничій практиці і використовуючи високоякісні компоненти, компанія виробляє цілий ряд комплексних добрив з підібраним відповідно до вимог кожної культури составом.
добрива Ярило
Експерти компанії 
«Інфоіндустрія» розпитали Кухаренка Сергія Івановича, комерційного директора ТОВ «Інституту оптимізації агробізнесу» про останні досягнення і перспективи розвитку компанії.
1. Розкажіть докладніше як народилася ідея створення добрив ЯрілоТМ?
Група українських вчених вирішила створити якісні та ефективні добрива, які б успішно конкурували з кращими іноземними виробниками добрив. Так і виникла ідея, яка на сьогодні здійснилася в повномасштабне сучасне виробництво цілого ряду продуктів з оригінальною назвою торгової марки «Ярило», що символізує слов'янського бога сонця, весняне пробудження і родючість.
 2. Скільки видів добрив Ви пропонуєте на сьогоднішній день?
На сьогоднішній день асортимент нашої продукції складається з 22 позицій, які умовно можна розділити за складом: комплексні - підібрані відповідно до потреб окремих культур або груп культур; універсальні - для застосування на декількох видах культур; моно і двоскладові - для запобігання дефіциту певного елемента живлення рослин.
3. Які нові продукти компанія запропонувала споживачеві в 2016 році?
У 2016 році компанія запропонувала споживачеві 4 нових продукти-рідкі комплексні добрива «Ярило Комплекс» 9-31-0 і 13-0-6 з підвищеним вмістом макроелементів в доступних для рослин формах. Препарати призначені для кореневого підживлення рослин і фертигації.
Портфоліо нашої продукції доповнено спеціальними удобреніямі- «ЯрілоСірка +» для позакореневого підживлення рослин з яскраво вираженими фунгіцидними і акарицидними властивостями і органічне добриво «Ярило Гумат», спрямованого на підвищення якості і кількості врожаю сільськогосподарських культур, а також їх захисту проти стрес-факторів навколишнього середовища .
Безимянний16
 4. Які препарати-лідери за попитом у Вашій компанії в 2016 році?
Найбільшим попитом в 2015-2016 роках у сільгоспвиробників користувалися препарати «Ярило Активний Старт» як стимулятор проростання насіння і розвитку кореневої системи рослин і «Ярило продуктивно ріст» - стимулятор росту молодого листя і активатор імунної системи рослини. У складі препаратів поряд з основними макро- і мікроелементами містяться амінокислоти і фітогормони, завдяки яким скорочуються енергетичні витрати, які рослина використовує на виробництво білків і стимулюється проростання насіння, прискорюється ріст пагонів і формування кореневої системи за рахунок швидкого ділення клітини, підвищуються якісні показники продукції.
 5. На який обсяг виробництва і споживання продукції розраховуєте в 2016 році?
До кінця 2016 року плануємо наростити обсяги виробництва і споживання продукції до 600 т, в 2017 році збільшити їх до 1000-1500 т.
 6. Як вплинула економічна ситуація в країні на поставки сировини? Як це може позначитися на вартості препаратів?
Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, ми зберегли поставки сировини від європейських виробників на тому ж рівні, що і вплинуло на незмінність вартості кінцевої продукції.
Безимянний17
 7. Що принципово відрізняє ваші добрива від всіх інших, присутніх на ринку України?
Принциповою відмінністю спеціальних добрив є наявність в складі продуктів фітогормонів і амінокислот, які сприяють як ефективному проникненню макро- і мікроелементів через продихи, так і організованій роботі клітин і органів, активізують фізіолого-біохімічні процеси і відновлюють життєдіяльність рослин. Поверхнево-активні речовини, які є в продуктах, забезпечують рівномірне покриття поверхні листя і плодів робочим розчином, а також його стійкість до змивання опадами, що є перевагою серед більшості вітчизняних і зарубіжних виробників добрив.
 8. експортуєте Ви продукцію або орієнтуєтеся лише на внутрішній ринок? Якщо так, то в які країни?
Незважаючи на жорсткий контроль якості продукції в країнах ЄС, ми плануємо виходити на ринки деяких країн уже в найближчому майбутньому.
 9. Що, на Вашу думку, може допомогти вітчизняному виробнику добрив бути конкурентоспроможним на зовнішніх світових ринках?
На нашу думку, бути конкурентоспроможним на зовнішніх світових ринках допоможе інноваційність, якість, ефективність, екологічність продукції, що випускається і технологій її застосування.
 10. Які ви бачите перспективи розвитку ринку спеціальних добрив в Україні і які кроки планує робити ваша компанія для збереження своїх позицій на ринку?
Ринок спеціальних добрив в Україні активно розвивається, так як зростає попит на продукти, які підвищують ефективність ведення сільського господарства. По-перше, ми ніколи не стоїмо на місці в інноваційності, постійно вивчаємо, аналізуємо і удосконалюємо свої технології і виробництво, і по-друге, підвищуємо свою наукову кваліфікацію, спрямовану на навчання наших офіційних дистриб'юторів і клієнтів.
Контакты
Украина,
Киевская область
Контактное лицо:
Тел:
Skype: